РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

 • УМОВИ НАДАННЯ РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ НА ФІЛЬТРИ

  Зареєструйте свій фільтр та отримайте додаткову гарантію до 7 років!
  Наша компанія HydroPro Engineerig пропонує гарантійні умови, щоб ви мали повну впевненість у функціональності та тривалості роботи нашої системи очищення води.
  Щоб отримати гарантію - заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами.
  Фільтри від виробників, на які розповсюджується розширена гарантія: Ecosoft, Organic, Leader.
  Гарантійний строк експлуатації фільтрів зворотного осмосу складає 12 місяців від дня продажу через роздрібну мережу (якщо інше не вказано в гарантійному талоні виробу). При наявності розширеної гарантії цей строк збільшується до 7 років.
  Виробник гарантує, що дана система очищення води не містить виробничих дефектів та що такі дефекти не виявляться протягом гарантійного строку, вказаного в гарантійному талоні, з моменту реалізації зі складу виробника, у випадку, якщо система очищення встановлена та працює відповідно до технічних вимог та умов експлуатації. Щоб уникнути непорозумінь, переконливо просимо вас уважно вивчити інструкцію з підключення та експлуатації системи зворотного осмосу, ознайомитися з умовами гарантійних зобов'язань та перевірити правильність заповнення гарантійного талона, включаючи модель, дату продажу та чіткі печатки фірми-продавця.
  Для правильного встановлення системи ретельно вивчайте інструкцію з підключення та експлуатації або звертайтесь за допомогою до кваліфікованого спеціаліста. Виробник не несе відповідальності за будь-яке пошкодження або будь-яку іншу шкоду, включаючи втрату вигоди, яка виникла випадково або внаслідок експлуатації або неможливості експлуатації цього виробу. Виробник не несе відповідальності за пошкодження, спричинені неналежним використанням, невиконанням інструкцій з експлуатації, неправильним зберіганням, несанкціонованими модифікаціями або ремонтами виробу.
  Будь ласка, зверніть увагу, що гарантія стає недійсною у разі порушення цих умов, а також у випадках, коли гарантійний талон був втрачений або має ознаки підробки. Для отримання гарантійного обслуговування вам необхідно звернутися до авторизованого сервісного центру з вказанням деталей поламання та пред'явленням гарантійного талона разом з чеком або іншим підтвердженням покупки.

 • ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ НЕ ПОШИРЮЮТЬСЯ НА:

  ● Витратні матеріали до ваших систем очищення, такі як картриджі, зворотноосмотична мембрана, вугільний постфільтр, мінералізатор або інші змінні елементи, якими може бути укомплектована система. ● Несправності та неполадки, що виникли внаслідок несвоєчасної заміни змінних елементів, терміни якої зазначені в Інструкції з експлуатації, а також при використанні змінних елементів інших виробників. ● Електричне обладнання у випадку відсутності заземлення в електромережі та відсутності стабілізатора напруги.

 • ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ РОЗШИРЕНОЇ ГАРАНТІЇ ПОШИРЮЮТЬСЯ НА:

  Всі комплектуючі деталі, що вимагають заміни, такі як пластикові деталі, елементи підключення, клапани тощо.

Зареєструй свій фільтр у системі

Фото фільтра (по можливості)

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Illustration